ГоловнаМагазин → Попереджувальні знаки

Предупреждающие знаки

ВсіНовинкиЗнижки

Можливо, Вас зацікавить:

Попереджувальні дорожні знаки

Автомобілі з небезпечним вантажем на дорозі завжди становлять підвищену небезпеку, а аварії за їх участі часто призводять до катастрофічних наслідків. Ступінь небезпеки ДТП значно підвищується через фізико-хімічні властивості таких вантажів, оскільки вони несуть серйозну додаткову небезпеку. Зазвичай про можливу небезпеку учасників дорожнього руху інформують попереджувальні дорожні знаки.  Однак попереджувальні дорожні знаки інформують тільки про типові дорожні ситуації, а на небезпеку від вантажів попереджувальні дорожні знаки не вказують. Крім того, самостійно встановлювати дорожні знаки попереджувальні, заборонено. У зв'язку з цим додаткові попереджувальні знаки повинні бути на кожному транспортному засобі з небезпечним вантажем.

Коли потрібен знак аварійної зупинки

Правила дорожнього руху багатьох країн вимагають обов'язкової наявності на автомобілі знака попередньої сигналізації. Попереджувальний трикутник розміщується водієм на проїзній частині на певній відстані від транспортного засобу для запобігання наїзду на нього інших автомобілів. Здавалося б, знак аварійної зупинки купити на сьогодні не проблема, але коли справа доходить до позначення місця змушеної зупинки, частіше за все його немає. Враховуючи що аварії з наїздом ззаду становлять 13% від усіх ДТП, відсутність попереджувального знака під час перевезення небезпечного вантажу може стати підставою для накладання значного штрафу. Ми рекомендуємо купити знак аварійної зупинки, навіть якщо на транспортному засобі для перевезення небезпечних вантажів уже є миготливий жовтий ліхтар.

Сигнальний дорожній конус

Конус сигнальний дорожній уже більше 20-ти років входить у комплектацію транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі по території України, про що прямо сказано в Правилах дорожнього перевезення небезпечних вантажів України. У всіх країнах, у тому числі й в Україні, попереджувальні знаки повинні відповідати певним параметрам, але конуси часто не відповідають цим характеристикам. Купити конус пластиковий дорожній з точними параметрами ми рекомендуємо для використання під час внутрішніх перевезень небезпечних вантажів по території України, а також на автоцистернах для позначення місць проведення вантажно-розвантажувальних робіт або місць прокладки рукавів у загальнодоступних зонах. 

Проблисковий маячок оранжевого кольору й миготливі ліхтарі

На жаль ні попереджувальні трикутники, ні дорожні конуси не забезпечують необхідної безпеки. Ці знаки погано видно, особливо в негоду й темний час доби, тому що вони мають невеликі розміри й установлюються дуже низько, через що водій виявляє небезпеку занадто пізно. Кращу безпеку забезпечує миготливий жовтий ліхтар з автономним живленням. Він не відбиває, а випромінює світло. Працюючий в активному режимі миготливий ліхтар жовтого оранжевого кольору видно на значній відстані, що змушує водіїв знизити швидкість і об'їхати перешкоду з меншою швидкістю. Купити жовтий миготливий ліхтар рекомендується також для здійснення міжнародних перевезень небезпечних вантажів, оскільки раніше вони довгий час прямо згадувалися в ДОПНВ/ADR. Проблисковий маячок оранжевого кольору не входить в обов'язкову комплектацію автомобіля, що перевозить небезпечні вантажі. Однак, наприклад, в Австрії проблисковий маячок оранжевий часто потрібен у разі проїзду з небезпечним вантажем через тунелі, по територіях великих хімічних заводів і в деяких інших подібних випадках. Купити оранжевий проблисковий маячок також знадобиться, якщо Ви здійснюєте перевезення небезпечного вантажу по території Росії.