ГоловнаМагазинПопереджувальні знаки → Аварійний ліхтар АДР жовтий миготливий

Аварійний ліхтар АДР жовтий миготливий

Аварийный фонарь АДР желтый мигающий

Сталася аварія під час перевезення небезпечного вантажу? ДОПНВ/ADR вимагає негайно позначити місце вимушеної зупинки відповідними попереджувальними знаками. Для цього добре підходять дорожні ліхтарі жовтого кольору із власною опорою.

Купуйте аварійний ліхтар та збережіть вантаж та автомобіль у разі надзвичайної ситуації під час перевезення небезпечного вантажу.

Згідно з американськими дослідженнями пригод, пов'язаних з наїздом ззаду, наїзд на нерухомий автомобіль, є звичайним явищем. Через автомобілі, що стоять на проїжджій частині, сталося 2,4% усіх зареєстрованих поліцією ДТП. І 30% з них складає наїзд на нерухомий автомобіль.

Наїзд ззаду, на автомобіль у кузові якого знаходиться небезпечний вантаж, може мати катастрофічні наслідки. Дуже важливо, щоб водії транспортних засобів, що рухаються у попутному напрямку, вчасно помітили перешкоду на дорозі та мали змогу зреагувати на неї.

Звичайний знак аварійної зупинки часто не справляється у темряві із цим завданням через пасивний режим роботи. Для того, щоб його помітив водій, промінь фар повинен потрапити на аварійний знак, відбитися від нього і повернутися до автомобіля. Дослідження показують, що для зупинки залишається занадто коротка відстань після того, як знак було помічено.

Найефективнішими є аварійні ліхтарі. Вони мають активний режим роботи і помітні з великої відстані. Це дає водіям час для зупинки чи безпечного здійснення маневру. Тим самим знижується ризик ДТП, пов'язаного з наїздом ззаду.

Довгий час миготливі жовті ліхтарі були єдиними попереджувальними знаками, які відповідно до ДОПНВ/ADR допускалося використовувати для позначення місця аварії транспортного засобу з небезпечним вантажем.

Аварійний автомобільний ліхтар на магніті призначений для позначення місця пригоди при перевезенні небезпечного вантажу. Жовтий миготливий автомобільний ліхтар із власною опорою може використовувати як попереджувальний знак відповідно до пункту 8.1.5.2 ДОПНВ/ADR та підпункту 1, пункту 11, розділу I Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів, затверджених наказом МВС України від 04.08.2016.

Ліхтар на магніті для авто працює в режимі миготливого жовтого світла. Аварійна лампа має власну опору. Яскраві світлодіоди забезпечують хорошу видимість дорожнього ліхтаря в темну пору доби. Сигнальний ліхтар комплектується 4 пальчиковими батарейками.

Тип живлення: 4 батареї типу АА.
Висота: 15 см.
Діаметр: 6 см.
Основа: магнітна.
Виробництво: Китай.

Купуйте ліхтар автомобільний світлодіодний жовтий миготливий на магніті з власною опорою за ціною:

Ціна: 405,00 грн.

Немає в наявності