ГоловнаМагазин → Готові рішення з комплектації АДР

Готовые решения по комплектации АДР

ВсіНовинкиЗнижки

Можливо, Вас зацікавить:

ADR комплект на бензовоз

Перелік обладнання, що входить в АДР комплект на бензовоз, було значно скорочено після переходу України на європейські норми перевезення нафтопродуктів. Зараз ADR комплект на бензовоз включає найнеобхідніше обладнання й інструменти. Однак виявилося, що в ньому немає, наприклад, ящиків для захисту засобів пожежогасіння від впливу погодних умов, пристосувань, що полегшують заміну оранжевих табличок, і багато чого іншого, без чого умови міжнародної угоди не можуть бути повністю дотримані. АДР набір на бензовоз для комплектації по ДОПНВ допоможе вирішити ці проблеми. 

Готові рішення по комплектації для бензовоза

Набір ДОПНВ для бензовоза необхідний як під час доставки бензину або дизельного палива, так і під час транспортування порожніх неочищених цистерн. На нашому сайті ви можете окремо купити комплект для бензовоза, набір АДР для бензовоза або будь-який предмет, що входить до їх складу.  

Що входить в АДР набір на бензовоз

Насамперед у набір для бензовоза обов'язково входить ADR комплект на бензовоз. Він складається з двох аварійних знаків, засобів для захисту й промивання очей, сигнального жилета, миготливого ліхтаря, рукавичок, дренажної пастки, ємності для збору відходів і лопати. Набір доповнено кишенями для заміни табличок, вогнегасниками в ящиках, маркуванням, письмовими інструкціями, противідкотними упорами. 

Замовити комплект для бітумовоза

Бітум — особливий вантаж: він безпечний у холодному вигляді й становить небезпеку при певному нагріванні, тому для його перевезення при температурі вище 100 °С необхідно купити комплект АДР для бітумовоза. У комплект бітумовоза включено обладнання, яке обов'язково повинне бути на автомобілі. У розширений набір ДОПНВ для бітумовоза входять пристрої, що дозволяють швидко замінити маркування, усе необхідне маркування, вогнегасники і ящики до них, противідкотний упор і письмові інструкції, а також ADR комплект на бітумовоз.