ГоловнаКонтакти → Створюємо логотипи

Створюємо логотипи

Створення логотипів не належить до основних видів діяльності Лабораторії ADR, однак гарний смак і постійна робота із графікою під час підготовки навчальних матеріалів надихнули нас на створення логотипів. За нашим замовленням і за безпосередньою нашою участю було створено такі логотипи.

Логотип Лаборатории ADR

Лабораторія ADR

Логотип «Лабораторія ADR» у вигляді автомобіля, що везе книгу із пробіркою, було придумано нами й реалізовано Ігорем Бєляковим. 

У подальшому логотип Лабораторії ADR став торговельною маркою. Свідоцтво на знак для товарів і послуг № 271226. Логотип зареєстровано в Державному реєстрі свідоцтв України на знаки для товарів і послуг 25 лютого 2020 року.

Логотип ADR центра подготовки

ADR центр підготовки

Навчання персоналу з питань перевезення небезпечних вантажів протягом більше ніж двадцяти років є основним видом діяльності експертів Лабораторії ADR. Ми надавали знання у цій сфері на лекціях – водіям, на заняттях – консультантам, на курсах – викладачам і на семінарах – учасникам перевезення небезпечних вантажів. 

Нами було створено логотип, який символізує діяльність з навчання в сфері перевезення небезпечних вантажів. Логотип оранжевого кольору у вигляді палаючого факела й напису «ADR центр підготовки». 

Логотип було виконано Олексієм Круковським. Виключні права на використання логотипа були передані Лабораторії ADR за договором авторського замовлення № 1/2017 від 16 січня 2017 року.

Логотип Дорожной безопасности

Дорожня безпека

Логотип було розроблено для наших давніх друзів зі Львова – ПП «Дорожня безпека». Це підприємство одним із перших, ще в 00-х роках, почало навчати водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі.

В основу логотипа лягла ідея поєднати дороги, ADR і назву підприємства «Дорожня безпеку».

Логотип проекта DGR UA

DGR UA

На згадку про Хорсте Ландефельде нами було відкрито проект «DGR UA». У рамках цього проекту ми беремо участь у розробці проектів нормативно-правових актів у сфері перевезень небезпечних вантажів. 

Метою проекту «DGR UA» є приведення законодавства України в сфері перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом у відповідність до законодавства Європейського Союзу. 

Для проекту «DGR UA» і було розробленно логотип.