ГоловнаНавчання → Курси АДР Харків

Курси АДР у Харкові

Чи знаєте ви? Більшість фірм у Європі беруть водіїв на роботу, тільки якщо вони мають свідоцтво ДОПНВ. Це пов’язано з тим, що небезпечні вантажі становлять 50% всього вантажообігу. Укомплектувати автомобіль для перевезення небезпечного вантажу дуже легко. Але керувати таким автомобілем дозволяється не всім водіям. До керування автомобілями з небезпечними вантажами допускаються лише водії, які мають свідоцтво ДОПН нового зразка.

Пройдіть курси АДР у Харкові та отримайте високооплачувану роботу. Телефонуйте для реєстрації в групу АДР у Харкові за телефонами: +38 (097) 99-22-169 Сергій Вікторович, +38 (063) 425-71-31 Ганна Сергіївна.

Навчання проводиться за адресою: м. Харків, площа Конституції 1, підїзд 1, поверх 4 (Планета Знань).    

Курси АДР (ADR) у Харкові

Перевезення небезпечних вантажів є дуже складною діяльністю через регулюючі її спеціальні вимоги і величезну кількість ризиків. 

Перевезення небезпечних вантажів є дуже складною сферою діяльності багато в чому через велику кількість регулюючих її спеціальних вимог і ризиків. Саме тому водії повинні знати й завжди суворо дотримуватися всіх необхідних вимог, що регулюють цю діяльність. Щоб знати ці вимоги та виключити отримання штрафів значних розмірів за їх порушення, пройдіть курси АДР у Харкові.

Курси АДР у Харкові

Як отримати свідоцтво ДОПНВ?

Як отримати свідоцтво ДОПНВ? Отримати свідоцтво ДОПНВ нового зразка в Харкові дуже просто.

По-перше, підготуйте копії документів, найскладнішим з яких є медична довідка водія. Інші документи завжди є у будь-якого водія, а саме копія паспорта, копія посвідчення водія та копія ідентифікаційного номера.

По-друге, пройдіть навчання АДР протягом 3-5 днів, залежно від потрібного Вам курсу.

По-третє, складіть іспит і отримайте легальне пластикове свідоцтво ДОПНВ (ADR), яке внесене до бази поліції та діє у 52 країнах.

Курси спеціальної підготовки АДР у Харкові

На курсах вам не доведеться багато писати. Все навчання проводиться за німецькою технологією, яка відпрацьовувалася понад 40 років. Велика кількість наочного матеріалу дозволить Вам зрозуміти основні принципи забезпечення безпеки перевезення небезпечних вантажів і запам'ятати надовго потрібну інформацію. Отримані Вами на курсах знання дозволять отримати більш високооплачувану роботу, здійснювати перевезення небезпечних вантажів безперешкодно, зберегти здоров'я та гаманець.

Пройдіть курси АДР у Харкові та отримайте свідоцтво допнв нового зразка

Ціна навчання на АДР 3200–3900 грн. Зателефонуйте та ми підберемо оптимальний для Вас курс навчання.

Зробити адр у Харкові тепер дуже просто. Зареєструйтесь на навчання АДР за телефонами: +38 (097) 99-22-169 Сергій Вікторович, +38 (063) 425-71-31 Анна Сергіївна, та отримайте сертифікат АДР.

Як отримати свідоцтво ДОПНВ? Зробити адр у Харкові