ГоловнаНавчання → Питання, що задаються найчастіше

Питання, що задаються найчастіше

Як до вас доїхати?

У розділі Контакти на нашому сайті Ви знайдете карту, на якій позначено місце розташування нашого офісу й схема проїзду для особистого транспорту.

Яка вартість навчання з перевезення небезпечних вантажів у Центрі й у Регіональному сервісному центрі?

Вартість навчання в Центрі – від 2800 до 4100 грн.  залежно від курсу навчання. Вартість  іспиту й бланка свідоцтва в Регіональному сервісному центрі – 126,96 грн. для уповноважених і 328,20 грн. для водіїв.

Докладніше про спеціальне навчання з перевезення небезпечних вантажів ви довідаєтеся в розділі Навчання на нашому сайті.

Коли починаються заняття з перевезення небезпечних вантажів і скільки вони тривають?

Заняття проводяться в міру комплектації груп. Ви можете довідатися дату початку занять чергової групи по телефону +38 (099) 002-32-33. Тривалість – від 3 до 6 днів залежно від курсу спеціального навчання.

Які документи видає Центр і Регіональний сервісний центр після навчання з перевезення небезпечних вантажів?

Після закінчення навчання в Центрі водій одержує свідоцтво про закінчення навчання, на підставі якого Регіональний сервісний центр видає: водіям – пластикове свідоцтво ДОПНВ про підготовку водія, уповноваженим – Свідоцтво про підготовку уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів. Свідоцтва, видані  Регіональним сервісним центром, визнаються в усіх країнах-учасницях ДОПНВ.

Чи є у вас ліцензія на навчання з перевезення небезпечних вантажів?

Документом, що надає право на проведення спеціального навчання з перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом, у цьому випадку є не ліцензія, а договір з Головним сервісним центром МВС України. Такий договір між Центром і Головним сервісним центром МВС України підписано і кожний, хто приходить на навчання, може з ним ознайомитися або одержати копію.

Які документи потрібні для реєстрації в групі?

Водіям необхідно зняти копії: паспорта, водійського посвідчення, медичної довідки, індивідуального податкового номера, трудової книжки або свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Уповноважені повинні мати копію паспорта й документа про вищу освіту (інститут або технікум).

Які водії й посадові особи можуть навчатися з перевезення небезпечних вантажів?

Водії повинні мати право на водіння транспортних засобів категорії «С» і стаж керування транспортним засобом не менше 3 років. Уповноважені повинні мати вищу освіту (інститут, технікум).

Чи можна пропустити іспит у Регіональному сервісному центрі?

Якщо у визначений Регіональним сервісним центром день ви з поважної причини не можете бути присутнім на іспиті, його можна перенести на інший день. Але складати іспит однаково доведеться, оскільки свідоцтво, видане в Центрі, не надає право на керування транспортним засобом, що перевозить небезпечні вантажі, і на виконання функцій уповноваженого з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів. Воно є тільки підставою для складання іспиту в Регіональному сервісному центрі.