ГоловнаНавчання → Семінари

Онлайн- і офлайн-семінари з перевезення небезпечних вантажів

Для того щоб бізнес був максимально рентабельним, необхідно постійно стежити за змінами в нормативній документації й вчасно дотримуватися їх. Це дозволить оптимізувати витрати підприємства й зробити його роботу більш ефективною й безпечною. У сфері перевезення небезпечних вантажів це особливо важливо, оскільки від професіоналізму й компетентності персоналу напряму залежить життя й безпека багатьох людей.

Гарантією успішної діяльності кожної компанії є співробітники, що мають актуальні знання у своїй сфері. Ми знаємо, як складно підібрати потрібного фахівця і як важливо актуалізувати знання й навички персоналу в сфері перевезення небезпечних вантажів. Лабораторія АДР пропонує вам навчальні курси спеціальної підготовки у формі семінарів і онлайн-навчання для всіх категорій персоналу, зайнятого в перевезенні небезпечних вантажів. Семінари проводяться з виїздом на підприємства в усі регіони України. Ваші співробітники отримають можливість за короткий час засвоїти великий обсяг корисної інформації з місця своєї основної роботи, а також виконати цікаві практичні завдання, пов'язані з різними аспектами перевезення небезпечних вантажів. 

Пропонуємо вам практичні онлайн- й офлайн-семінари з перевезення небезпечних вантажів на такі теми: 

  • Перевезення небезпечних вантажів у цистернах
  • Як перевозити небезпечні вантажі: просто про складне
  • Технічні вимоги до спеціалізованих транспортних засобів для перевезення небезпечних вантажів
  • Перевезення літієвих батарей
  • ДОПНВ 2019 і основні зміни в законодавстві, що регулює перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом
  • «ADR або не ADR?». Звільнення, пов'язані з перевезенням небезпечних вантажів
  • Складування й зберігання небезпечних вантажів. Приймання й відвантаження небезпечних вантажів

Тривалість семінарів і онлайн-навчання з перевезення небезпечних вантажів становить від 8 до 16 годин залежно від теми. 

Онлайн- й офлайн-семінари проводить Пахно Олексій — провідний експерт підприємства, що має досвід роботи в сфері безпеки перевезень небезпечних вантажів 19 років, автор 9 навчальних посібників з питань перевезення небезпечних вантажів, деякі з яких на сьогодні перевидавалися 5 разів.

Якщо в цьому переліку немає тем, що цікавлять вас, – дзвоніть, і ми розробимо програму навчання співробітників по запропонованій вами тематиці, що враховує особливості вашого підприємства й повністю відповідає вашим потребам!

Регламент проведення семінару (час початку й тривалість, кількість учасників, вартість) визначається індивідуально.

Онлайн-навчання з перевезення небезпечних вантажів проводиться дистанційно через zoom або платформу для вебинарів.

 Із усіх питань про організацію проведення онлайн- і офлайн-семінарів звертайтеся за тел.: +38 (099) 002-32-33 Ольга або e-mail: labadr@icloud.com

Вчіться у провідних експертів онлайн, не виходячи з дому.