ГоловнаКонтакти → Юридична інформація

Юридична інформація

З метою уникнення різних непорозумінь, хочемо попередити, що Лабораторія АДР є зареєстрованою торговельною маркою. Використання матеріалів, опублікованих на сайті, регулюється Законом України «Про авторське право й спільні права» від 23.12.1993 № 3792-XII (редакція діє з 04.11.2018) і міжнародними нормами про авторське право.

Це означає, що використання матеріалів з нашого сайту на інших інтернет-ресурсах заборонено без попередньої згоди керівника інтернет-проекту Лабораторія ADR і власника доменного імені labadr.com.ua. Жодна частина контенту не може бути відтворена або передана яким-небудь способом, електронним, механічним, методом фотокопіювання, запису або якось ще без письмового дозволу Лабораторії ADR. Переклад матеріалів сайту на інші мови допускається тільки після одержання відповідного дозволу власника авторських прав. Цитування матеріалів дозволяється тільки з посиланням на сторінку Лабораторії АДР, з якої була взята цитата. 

Керівник інтернет-проекту Лабораторія АДР залишає за собою право звертатися у відповідні інстанції, згідно із законодавством України й міжнародними нормами про авторське право, за захистом авторського права на матеріали сайту. 

Сподіваємося, що всі відвідувачі нашого інтернет-проекту з повагою поставляться до цієї інформації й будуть дотримуватися зазначених умов.