ГоловнаНавчання → Курси АДР Дніпро

Курси АДР Дніпро

Курси АДР у Дніпрі для водіїв, що перевозять небезпечні вантажі, для уповноважених з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів та іншого персоналу, зайнятого в перевезенні небезпечних вантажів.

Щоб одержати свідоцтво АДР у Дніпрі, пройдіть навчання в Центрі АДР за адресою: пр. Д.Яворницького (колишній пр. К.Маркса), б.111, каб.505 (район ринку «Озерка», недалеко від Залізничного вокзалу).

Запишіться на курси АДР у Дніпрі за телефонами:

  • +38 (067) 565-94-88 – Юрій
  • +38 (099) 002-32-33 – Ольга Володимирівна

Тривалість курсів 3–6 днів.

У зв'язку з карантином кількість місць обмежена.

Нас вибрали більше 16 000 водіїв і уповноважених по всій Україні й от чому

Записавшись на навчання АДР у Дніпрі, Ви пройдете підготовку у викладачів, найдосвідченіші з яких мають 20-літній стаж роботи, є авторами більше ніж 10 навчальних посібників з перевезення небезпечних вантажів для водіїв і консультантів і розробниками Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів в Україні. 

Ви пройдете навчання АДР у Дніпрі за допомогою сучасних німецьких методик і великої кількості наочних посібників, у тому числі презентацій, які перевершують європейські аналоги. Усе це допоможе курсантам засвоїти великий обсяг необхідних для одержання сертифіката АДР знань усього за кілька днів. 

ADR-презентації для навчання водіїв для отримання сертифіката АДР

На курсах ADR Ви навчитеся застосовувати Угоду про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ/ADR) на практиці. Для цього в навчальному плані передбачені практичні заняття, на яких Ви зможете розібрати велику кількість реальних інцидентів, пов'язаних з перевезенням небезпечних вантажів. Надалі це допоможе Вам без усякого побоювання проходити контроль дотримання вимог ДОПНВ/ADR і позбавить Вас від багатьох неприємностей у рейсі.

Основне завдання курсів АДР — навчити Вас правильно перевозити небезпечні вантажі. Це не тільки вбереже Ваші здоров'я й навіть життя, але також убезпечить інших учасників дорожнього руху. Після проходження курсів Ви зможете впевнено перевозити будь-які вантажі ADR, будь-яким способом перевезення, у будь-якій країні-учасниці ДОПНВ, а також уникнете штрафів у розмірі від 150 до 5000 Євро, установлених у Європейському Союзі й за його межами за порушення ДОПНВ/ADR.

ADR-контроль в Європейському Союзі часто закінчується штрафом для незнаючого водія

Наші навчальні матеріали повною мірою враховують національне й міжнародне законодавство в сфері перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом. Ми постійно обновляємо й розширюємо їх у міру розвитку транспортних технологій і з урахуванням змін,  які вносяться кожні 2 роки в ДОПНВ/ADR.  У цей час навчання проходить із використанням матеріалів, що відповідають ДОПНВ/ADR 2021, і при цьому вже зараз Ви зможете ознайомитися з новими вимогами ДОПНВ/ADR 2023, які набуть чинності з 1 січня 2021 року.

Ми також розробили авторську методику роз'яснення порядку проїзду транспортних засобів з небезпечними вантажами через тунелі, що часто викликає у курсантів певні труднощі. Розглядаються також перевезення, у ході яких транспортний засіб з небезпечним вантажем повинен перевозитися поромом або потягом.

Залежно від того, який небезпечний вантаж Ви будете перевозити, Ви можете пройти такі курси ADR:

Базовий курс – обов'язковий для водіїв вантажних автомобілів загального призначення у випадку їх використання для перевезення небезпечних вантажів.

Курс з перевезення в цистернах обов'язково проходять водії, що перевозять небезпечні вантажі в автоцистернах, контейнерах-цистернах, переносних цистернах і т.п. 

Курс з перевезення вибухових речовин і виробів повинні проходити водії, що перевозять піротехніку, вибухові речовини, боєприпаси й інші небезпечні вантажі класу 1.

Курс з перевезення радіоактивних матеріалів є обов'язковим для водіїв, що перевозять джерела іонізуючого випромінювання й устаткування з такими джерелами.

Курс перепідготовки. Цей курс – для досвідчених водіїв, у яких уже є свідоцтво ДОПНВ. Цим водіям необхідно пройти перепідготовку протягом останнього року дії свідоцтва ADR, інакше треба буде проходити навчання заново.

Курс первинного навчання уповноважених з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів.

Курс перепідготовки уповноважених з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів.

Вартість курсів 2800–3800 грн.

Отримайте легальне свідоцтво ДОПНВ про підготовку водія, яке визнається в 53 країнах-учасницях ДОПНВ! Не піддавайте себе ризику депортації!

Якщо Вам не сподобаються наші курси, ми повернемо Вам усю вартість навчання!

Водії, які одержали за результатами курсів АДР карту ADR