ГоловнаКонтакти → Про нас

Про нас

Інтернет-проект Лабораторія ADR було розпочато в 2007 році фахівцями в сфері перевезення небезпечних вантажів. Лабораторія була створена для того, щоб допомогти всім, хто займається перевезенням небезпечних вантажів, від працівників державних служб до уповноважених і водіїв транспортних засобів,  упевнено й безпечно виконувати свої обов'язки.

Специфіка перевезення небезпечних вантажів вимагає великої відповідальності й великого обсягу спеціальних знань. У нас ви отримаєте такі знання.

Нормативні бази з питань перевезення небезпечних вантажів країн СНД і Євросоюзу мають певні (істотні) відмінності, тому ми вважаємо одним із своїх завдань порівняння й роз'яснення цих відмінностей. Ми допоможемо вам розібратися у всіх законодавчих складностях, щоб ви правильно проводили свою діяльність.  

На нашому сайті ви ознайомитеся з чинними в цей час нормативними документами, у розробці багатьох з яких брали участь співробітники Лабораторії. Ми намагаємося оперативно реагувати на зміни в нормативній базі й обновляти наші публікації.

Звертайтеся до нас за адресами й телефонами, вказаними на сайті, і ви отримаєте повну інформацію й консультації з усіх питань, що стосуються перевезення небезпечних вантажів. Ви також зможете придбати всі необхідні навчальні посібники й методичні рекомендації з перевезення небезпечних вантажів.

Сподіваємося, що наш досвід буде вам корисний, і разом ми зробимо наше життя більш безпечним.