ГоловнаНавчання → Курси АДР Київ

Курси АДР (ADR) в Києві

Чи знаєте Ви, що 99% загиблих і травмованих в аваріях під час перевезення небезпечних вантажів самі зробили помилки, які призвели до події. Та обставина, що перевозилися небезпечні вантажі, тільки збільшила наслідки. Про це говорять дослідження, результати  яких опубліковані американськими вченими в журналі про транспортну інженерію. Але ж Ви можете правильно перевозити небезпечні вантажі безпечно з першого разу. Як це зробити?

Пройдіть курси АДР у Києві й отримайте свідоцтво ДОПНВ про підготовку водія. За 3—5 днів простою й зрозумілою мовою ми пояснимо Вам усі вимоги ADR, навчимо не робити помилок, які можуть призвести до загибелі або багатотисячних штрафів. Навчання проводить експерт із 20-літнім стажем Пахно Олексій, який розробив Правила перевезення небезпечних вантажів в Україні.

 • Запишіться на курс ADR за телефоном +38 (099) 002-32-33  

Підготовка водія по АДР потрібна, якщо...

 • Ви влаштовуєтеся водієм у європейську кампанію. 
   
 • Ви, як досвідчений водій, прагнете одержувати більшу зарплату або перейти в іншу кампанію.
   
 • Ви вирішили пересісти з «штори» на цистерну й прагнете освоїти всі тонкощі навантаження-розвантаження, маркірування й перевезення цистерн із небезпечними вантажами.  

Чому краще зробити АДР у Києві в навчальному центрі Лабораторії ADR?

За 20 років роботи в сфері навчання ми видали разом з німецькими фахівцями 10 книг і розробили системи тестування з перевезенню небезпечних вантажів, які крім України використовуються також у Польщі й Німеччині. Допомагаючи водіям і перевізникам протягом 20 років у перевезенні небезпечних вантажів, ми точно знаємо, з якими проблемами Ви можете зіштовхнутися на практиці. Завдяки безлічі прикладів і німецьким методикам навчання інформація засвоюється легше, а знання залишаються назавжди. 

У результаті, даючи тільки конкретні знання, ми заощаджуємо Ваш час і гроші.

Приходьте вчитися на курси АДР у Києві й назавжди забудьте про проблеми під час перевезення небезпечних вантажів

Пройшовши курс АДР у Києві, Ви отримаєте свідоцтво ADR і зможете перевозити небезпечні вантажі в 54 країнах, включаючи всі країни Євросоюзу. Вам не доведеться переучуватися в Польщі або Німеччині. І навіть після заміни водійського посвідчення Ваше свідоцтво АДР буде чинним. 

Ви точно будете знати, що робити, коли потрібно:

 • завантажити небезпечні вантажі;
 • прикріпити таблички оранжевого кольору або знаки небезпеки до транспортного засобу;
 • зупинитися на стоянці з небезпечним вантажем;
 • заїхати з небезпечним вантажем на морський пором;
 • зупинитися для проходження контролю.

Що про нас говорять?

Володимир Губченко
Вдячний Вам за навчання. Ви дуже гарний викладач. Я думаю, що Ви навіть ведмедя навчите нормам і вимогам АДР. Дуже Вам вдячний. Не кожна школа гідна Вашої уваги. 

Валентина Черкес
Олексій, окремо прагну сказати Вам велике спасибі за цікаві й дуже змістовні лекції. Для мене це стало новим напрямком, яким можна займатися й у якому можна розвиватися. Спасибі величезне за Вашу працю!

Андрій Зубенко
Я вдячний колективу кампанії за те, що вони ввели мене в мир АДР-перевезень. Без їх подачі знань і книг мої "розборки" з BAG-ами були б зовсім іншими! Процес навчання, подачі матеріалу – я як практик затверджую: на висоті! Якщо Ви думаєте, де зробити АДР в Україні — маєте всі можливості! Спасибі Вам.

Валерій
Склав сьогодні самостійно іспит: базу, цистерни й вибухівку. З таким крутим викладачем як ви гріх було б цього не зробити. Спасибі за вашу роботу!

German Pollet
Пахно Олексій одні із кращих експертів у Європі по перевезеннях небезпечних вантажів. Ставлю максимум зірок без сумнівів.

Сергій Зайцев
Олексій Пахно кращий фахівець у цьому профілі. Пояснить, роз'яснить. Взагалі все доступно й зрозуміло. Найвищий професіоналізм і грамотність у комбінації з доступністю й наочністю у всіх питаннях. Олексій Пахно — Cпециалист ADR з великої літери. Якщо ви думаєте, як одержати ADR в Україні, не сумнівайтеся, вам сюди!

Кирило Бірюков
Більше 4 років тому за допомогою школи Олексія зробив ADR і вже більше 3 років працюю на бочці в 23 країнах ЄС без перешкод.

Марко Винокуров
Тільки пройшов у вас навчання ADR і одержав пластик. Тільки позитивні емоції! Спасибі величезне! Ви справжні професіонали своєї справи! Респект! Величезне спасибі Олексію. Удачі Вам хлопці!!!

Курсы ADR в Киеве

Скільки коштує зробити ADR у Києві?

Пройдіть курси АДР у Києві в кращого експерта всього за 4500—5000 грн. Ціна курсу АДР є набагато меншою за штраф за порушення правил перевезення небезпечних вантажів.

Зареєструйтеся на курс, заповнивши цю форму або подзвонивши за телефоном +38 (099) 002-32-33

Навчання АДР у Києві проводиться за адресою: вул. Пирогівський шлях 135, 3 поверх, каб. 34. Якщо Вам не сподобаються наші курси АДР, повідомте нам про це до кінця навчання, і ми повернемо Вам усі гроші!