ГоловнаКонтакти → Умови використання

Умови використання

Користувацька угода

1. Умови використання сайту labadr.com.ua

1.1. Дана користувацька угода (іменована надалі Угода) є договором публічної оферти веб-сайту https://www.labadr.com.ua (далі – Сайт) між фізичною особою-підприємцем «Пахно Олексій Євгенович», №  запису про реєстрацію в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 2 067 000 0000 180321, дата проведення державної реєстрації «24» липня 2020 р. (далі — Адміністрація сайту) й фізичною особою (іменованим надалі Користувач) і регламентує умови користування сайтом.

1.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, яка будь-коли здійснила доступ до Сайту, що досягла віку, припустимого для акцепту даної Угоди.

1.3. Одержуючи доступ до матеріалів Сайту, Користувач уважається таким, що приєднався до даної Угоди. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне й беззастережне прийняття Користувачем даної Угоди. У випадку незгоди з умовами Угоди використання Сайту Користувачем повинно бути негайно припинене.

1.4. Дана Угода може бути змінена й/або доповнена Адміністрацією Сайту в однобічному порядку без якого-небудь спеціального повідомлення. Справжні Правила є відкритим і загальнодоступним документом.

1.5. Угода передбачає взаємні права й обов'язки Користувача й Адміністрації Сайту по наступних пунктах:

  • порядок використання Сайту,
  • політика конфіденційності,
  • обмеження відповідальності Адміністрації сайту,
  • порядок дії Угоди.

2. Порядок використання Сайту

2.1. Сайт www.labadr.com.ua дозволяє вам переглядати й завантажувати інформацію з нашого сайту винятково для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати в суспільних або комерційних цілях. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

2.2. При реєстрації на сайті й оформленні замовлень ви погоджуєтеся надати достовірну й точну інформацію про себе й свої контактні дані. Інтернет-магазин «Лабораторія ADR» залишає за собою право розсилання акційних пропозицій на ваш номер, зазначений у замовленні. Якщо ви не бажаєте одержувати інформативні СМС про наші акції, просто подзвоніть в центр приймання дзвінків і відмовтеся або відправте лист із відмовою від розсилання на пошту: info@labadr.com.ua. При відмові ми зобов'язуємося виключити вашу адресу зі СМС-розсилки.

2.3. У процесі реєстрації на сайті ви одержуєте логін і пароль, за схоронність яких ви несете відповідальність.

2.4. Ви можете звертатися до нас із питаннями, претензіями, побажаннями по поліпшенню роботи або з якою-небудь іншою інформацією. При цьому ви несете відповідальність, у випадку якщо дане звертання є незаконним або таким, що загрожує, порушує авторські права, є дискримінацією людей за якою-небудь ознакою, а також містить образи або іншим способом порушує чинне законодавство України.

3. Персональна інформація Користувача

3.1. Адміністрація сайту з повагою й відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, що стала відвідувачем цього сайту. Ухвалюючи цю Угоду, Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» і на згоду з політикою Адміністрації сайту щодо захисту персональних даних. Крім того, Користувач погоджується з тим, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти й підтримувати інформацію, пов'язану з акаунтом Користувача, з метою надання відповідних послуг.

3.2. Адміністрація сайту зобов'язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку Користувач надає добровільно, у випадку, коли інформація потрібна для надання (поліпшення) послуг Користувачеві.

3.3. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, а саме: ім'я, прізвище, по батькові, адреса й електронна адреса, – так і вторинні (технічні) дані – файли cookies, інформація про з'єднання й системна інформація.

3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантується у випадку, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, підвладних Адміністрації сайту; Адміністрація сайту не несе відповідальності за збиток, нанесений внаслідок такого доступу.

3.5. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через інтернет-сайт www.labadr.com.ua інформацію з метою поліпшення змісту інтернет-сайту, його доробки, передачі інформації Користувачеві (за запитами), у маркетингових або дослідницьких цілях, а також інших цілях, що не суперечать положенням чинного законодавства України.

4. Політика безпеки передачі реквізитів платіжної картки

4.1. При оплаті замовлення банківською картою, обробка платежу (включаючи введення номера карти) відбувається на захищеній сторінці процесингової системи. Це означає, що ваші конфіденційні дані (реквізити карти, реєстраційні дані та ін.) Не надходять до нас, їх обробка повністю захищена і ніхто не може отримати персональні і банківські дані клієнта.

4.2. При роботі з картковими даними застосовується стандарт захисту інформації, розроблений міжнародними платіжними системами Visa та MasterCard - Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS), що забезпечує безпечну обробку реквізитів Банківської карти Власника. Застосовувана технологія передачі даних гарантує безпеку по операціях з банківськими картами шляхом використання протоколів Secure Sockets Layer (SSL).

5. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

5.1. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки й неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті, не гарантує точності й повноти матеріалів, програм і послуг. Адміністрація сайту прикладає всі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність представленої на Сайті інформації. Уся інформація й матеріали сайту надаються «як є», без яких-небудь гарантій (як явних, так і таких, які маються на увазі).

5.2. Інформація на Сайті постійно обновляється й у будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за одержання застарілої інформації із Сайту, а також за нездатність Користувача одержати відновлення інформації, що зберігається на Сайті.

5.3. Адміністрація сайту ні за яких умов не несе ніякої відповідальності за висловлення й думки.

5.4. Адміністрація сайту в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали й послуги, надавані на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти й ціни. У випадку старіння матеріалів і послуг на цьому Сайті Адміністрація сайту не зобов'язується обновляти матеріали сайту, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка Адміністрації сайту може не збігатися з думкою й позицією авторів оглядів і коментарів. У той же час Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікації повідомлень, що порушують чинне законодавство або норми моралі.

5.5. Адміністрація сайту ні за яких умов не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача щодо третіх осіб або третіх осіб щодо Користувача.

5.6. Адміністрація сайту ні за яких умов не несе відповідальності за висловлення Користувача, опубліковані на сайті www.labadr.com.ua.

5.7. Адміністрація сайту ні за яких умов не несе відповідальності за збиток, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв'язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.

5.8. Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого акаунту — облікового запису на сайті www.labadr.com.ua (втрату логіна, пароля, іншої інформації).

5.9. Адміністрація сайту ні за яких умов не несе відповідальності за неповну, неточну, некоректну вказівку Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.

5.10. У разі виникнення проблем у використанні сайту www.labadr.com.ua, незгоді з конкретними розділами Користувацької угоди або одержанні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, звертайтеся до адміністрації Сайту www.labadr.com.ua для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати й усунути відповідні дефекти, обмежити й запобігти доступу на Сайт небажаної інформації, а також за необхідності обмежити або припинити зобов'язання з надання своїх послуг будь-якому Користувачеві й клієнтові, що навмисне порушує приписання Угоди й функціонування роботи Сайту.

5.11. У зв'язку з вищевикладеним Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію й уживати технічні й юридичні заходи для припинення доступу до Сайту Користувачів, що створюють, згідно з висновком Адміністрації сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або Користувачів, що порушують вимоги Угоди.

5.12. Адміністрація сайту звертає вашу увагу на те, що, роблячи замовлення на нашому сайті, ви погоджуєтеся з правилами користування сайтом, іменованими також договором публічної оферти Сайту www.labadr.com.ua. Договір уважається укладеним у разі досягнення консенсусу по всіх основних положеннях договору. Також звертаємо вашу увагу на те, що ціна, як одна з умов договору, установлена на момент замовлення товару, є попередньою й може змінюватися залежно від положення курсу гривні й зміни цін постачальником. Ціна товару згідно з договором публічної оферти й умовами користування сайтом буде вважатися остаточною на момент передачі товару покупцеві. У день здійснення оплати вартість товару може змінюватися без додаткового узгодження сторонами такої зміни.

5.13. У випадку підвищення ціни на замовлений Вами товар Адміністрація сайту залишає за Вами право відмовитися від товару.

6. Порядок дії Угоди

6.1. Дана Угода, а також інформація про товар, представлений на Сайті, є публічною офертою. Адміністрація сайту залишає за собою право як змінити дану Угоду, так і ввести нову. Подібні зміни набувають чинності з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає її прийняття.

6.2. Дана Угода набуває чинності під час першого оформлення замовлення (у тому числі через колцентр) і діє між Користувачем і Компанією протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.

6.3. Ніщо в Угоді не може розумітися як установлення між Користувачем і Адміністрацією Сайту агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого наймання або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.

6.4. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту. Усі виняткові майнові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливо строго в рамках Угоди й законодавства України про права інтелектуальної власності.

6.5. Усі торговельні марки й назви, на які даються посилання в матеріалах цього Cайта, є власністю їх відповідних власників.

6.6. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати які-небудь частини Сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл надано Користувачеві Адміністрацією сайту.

6.7. Дана Угода регулюється й тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, вирішуються відповідно до законодавства України.

Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте дані умови. Якщо ви не згодні із цими умовами, не використовуйте цей сайт.

Правовласникам: якщо ви знайшли на сайті незаконно опубліковану вашу інтелектуальну власність (фото, текст і ін.), зв'яжіться з адміністрацією сайту для усунення проблеми.