ГоловнаДовідник → Електронний помічник ADRpro

Електронний помічник ADRpro

Після активації програми відкриється головна сторінка. Угорі сторінки розташовані вкладки «№ ООН», «Фрагмент найменування» і «Показати всі вантажі». Вкладка «Показати всі вантажі» відкриває повний перелік небезпечних вантажів, представлених у ДОПНВ. Ви можете знайти вантаж, який готується до перевезення, набравши у відповідному полі його номер і/або початкові літери найменування. Перелік небезпечних вантажів можна впорядкувати за номером ООН, кодом небезпеки, класифікаційним кодом, нажавши лівою кнопкою миші на відповідну назву стовпця в таблиці.

Перечень опасных грузов в программе ADRpro

Деякі небезпечні вантажі мають у своєму найменуванні однакові початкові слова, наприклад, «ПОРОХ…»:

Порох в перечне опасных грузов в программе ADRpro

Деяким небезпечним вантажам привласнено однаковий номер ООН, наприклад, «АЕРОЗОЛІ…»

У цьому випадку необхідно знати класифікаційний код і групу упакування небезпечного вантажу, щоб правильно визначити умови подальшого перевезення. Цю інформацію можна уточнити у відправника вантажу.

Праворуч від переліку небезпечних вантажів Ви побачите короткий опис обраного небезпечного вантажу.

Аэрозоли, легковоспламеняющиеся в перечне опасных грузов в программе ADRpro

Для визначення «Умов перевезення» потрібно нажати на відповідну кнопку внизу цієї ж сторінки, а потім вибрати «Режим перевезення», «Вид перевезення» і кількість вантажу, що перевозиться.

Условия перевозки в программе ADRpro

У вкладці «Види перевезення» напроти кожної позиції розташовано посилання, які докладно описують кожний вид перевезення. Наприклад, перевезення упаковок:

Перевозка упаковок в программе ADRpro

Напроти деяких небезпечних вантажів відразу вказуються їх кількості, на які поширюються звільнення, пов'язані з кількостями небезпечних вантажів, що перевозяться на одній транспортній одиниці, а в посиланні напроти цієї позиції докладно описано, які вимоги слід виконувати під час перевезення небезпечного вантажу без перевищення зазначеної кількості.

Количество опасного груза в программе ADRpro

Якщо потрібно перевезти кілька небезпечних вантажів, то програма дозволить швидко здійснити розрахунок, і покаже, чи поширюються звільнення, пов'язані з кількостями небезпечних вантажів на одній транспортній одиниці, на таке перевезення.

Расчет количества опасного груза в программе ADRpro

У правій частині поля розташовано вкладки, які допоможуть Вам зрозуміти всі вимоги, які пред'являються ДОПНВ до перевезення обраного вантажу: «Класифікація», «Перевізні документи», «Маркування», «Додаткове обладнання», «Сумісне завантаження», «Положення з перевезення», «Заборони під час перевезення». Послідовно відкриваючи вкладки, ви довідаєтеся докладну інформацію про те, як правильно перевозити визначений Вами небезпечний вантаж.

Требования к опасным грузам в программе ADRpro

У вкладці «Перевізні документи» не тільки описано всі необхідні під час перевезення документи, але й представлено їх зразки, що допоможе Вам уникнути помилок під час заповнення.

Требования к перевозочным документам в программе ADRpro

Для того, щоб визначити, яке обладнання повинно бути на транспортному засобі, необхідно заповнити всі поля у вкладці «Додаткове обладнання», а потім нажати «Визначити», після чого внизу Ви побачите перелік додаткового обладнання, так само можна визначити перелік засобів пожежогасіння. Передбачена можливість зберегти ці переліки в комп'ютері як звичайний документ, а потім роздрукувати. Для цього достатньо просто нажати на вкладку «Передати в Word».

Расчет дополнительного оборудования в программе ADRpro