ГоловнаМагазин → ADR-комплекти

ADR-комплекты

ВсіНовинкиЗнижки

ADR-комплекти для внутрішніх перевезень

ADR комплекти для міжнародних перевезень

Можливо, Вас зацікавить:

Набір ADR

Дії водія у разі загоряння або витікання небезпечного вантажу у випадку ДТП будуть прямо суперечити положенням Правил дорожнього руху. Ці дії описано в письмових інструкціях, які повинні бути в кожного водія під час перевезення небезпечного вантажу. Для того щоб мати можливість вжити заходів, приписаних письмовими інструкціями, водієві видається набір adr. Комплект адр дозволяє водієві не тільки вжити заходів для особистої безпеки й захиститися від впливу небезпечного вантажу, що проник назовні, але й забезпечити безпеку інших учасників дорожнього руху. Комплект адр для перевезення небезпечних вантажів купити зобов'язаний перевізник, а от за його схоронність під час перевезення небезпечного вантажу відповідає водій.

Комплекти ДОПНВ для внутрішніх перевезень небезпечних вантажів

Комплект адр для перевезення небезпечних вантажів у внутрішньому сполученні дуже сильно нагадує комплект adr для міжнародних перевезень небезпечних вантажів. Єдина різниця в тому, що в цей комплект адр входить дорожній конус і жилет саме оранжевого кольору зі світловідбивними елементами. На відміну від інших країн, згідно з Технічними умовами, а потім Правилам дорожнього перевезення небезпечних вантажів, дуже довгий час конуси й оранжеві жилети зі світловідбивними смугами спочатку входили в набір адр для перевезення небезпечних вантажів по території України і про це добре пам’ятають поліцейські. Ми ж постачаємо комплект адр для міжнародних перевезень миготливими ліхтарями жовтого й червоного кольору, оскільки подібні попереджувальні знаки передбачені ПДР багатьох країн Європейського Союзу. 

Який набір ДОПНВ вибрати

Чи безпечно залишати автомобіль, обкутаний хмарою токсичного газу, без протигаза? А як зібрати залишки їдкої речовини без рукавичок і лопати? Як уберегти очі, якщо немає захисних окулярів? Набір ДОПНВ дозволяє водієві виконати ці дії, не ризикуючи своїм здоров'ям. Комплект адр купити можна будь-який, однак, наприклад, польські й турецькі виробники не враховують ситуації, у яких потрібен комплект ДОПНВ. Часто це призводить до того, що вони вкладають у набір адр предмети, які вимагають відправники небезпечних вантажів, замість предметів, яких вимагає поліція на дорозі. Перевізники, купуючи такі комплекти, піддають себе ризику одержання значних штрафів. Ми ж оснащуємо комплекти тільки потрібними предметами в мінімально необхідній кількості. 

Що входить у набір АДР для перевезення небезпечних вантажів

Перелік предметів, які повинні входити в набір adr, регламентується розділом 8.1.5 ДОПНВ/ADR. Також цей перелік можна знайти на 4-й сторінці письмових інструкцій. Комплект adr 3 клас купити в нашому магазині Ви можете не за найнижчою ціною, але при цьому ми гарантуємо, що всі предмети, передбачені ДОПНВ/ADR і Правилами дорожнього перевезення небезпечних вантажів, у ньому будуть. Ми не заміняємо контейнер для залишків небезпечних вантажів ящиком для інструментів, а рідину для промивання очей — краплями.