ГоловнаМагазин → Засоби індивідуального захисту

Средства индивидуальной защиты

ВсіНовинкиЗнижки

Можливо, Вас зацікавить:

Засоби індивідуального захисту ДОПНВ

Дії членів екіпажу у випадку загоряння або витікання небезпечного вантажу визначені письмовими інструкціями. На випадок виникнення цих небезпечних ситуацій транспортний засіб згідно з вимогами ДОПНВ/ADR комплектується засобами індивідуального захисту. Засоби захисту ДОПНВ і аварійна картка (письмові інструкції) повинні бути легкодоступними. 

Захисні засоби для перевезення небезпечних вантажів: що повинно бути

У випадку загоряння або витікання небезпечного вантажу засоби індивідуального захисту ДОПНВ повинні бути в кожного члена екіпажу. Перелік цих засобів залежить від видів небезпеки вантажу, що перевозиться, й указаний на сторінці 4 письмових інструкцій відповідно до ДОПНВ. Слід ураховувати, що відправники небезпечних вантажів для заїзду на свою територію можуть вимагати наявності на транспортному засобі додаткових засобів індивідуального захисту й обладнання. Такі додаткові засоби індивідуального захисту ДОПНВ не передбачені. Їх перелік відправник розміщає на своєму сайті або повідомляє його перевізнику в інший спосіб. 

Купити ЗІЗ для обличчя: захисні окуляри, маски

Очі є, мабуть, найуразливішим органом людського тіла, і вимагають у всіх випадках захисту від впливу хімічних речовин. Окуляри захисні повинні бути на транспортній одиниці під час перевезення будь-якого небезпечного вантажу. Під час перевезення токсичних речовин і газів потрібен також захист органів дихання. ДОПНВ у цих випадках вимагає додатково наявності маски для аварійного покидання транспортного засобу для кожного члена екіпажу. Найкраще для цих цілей підходить повнолицева маска з фільтром, що відповідає європейському стандарту EN 14387:2004 + А1:2008. Повнолицеву маску купити необхідно тільки у випадку перевезення вантажів, позначених знаком небезпеки з символом у вигляді черепа й двох кісток. Повнолицева маска ДОПНВ не заміняє захисних окулярів. 

Захист для тіла: каски, рукавички, жилет сигнальний оранжевий

У комплект обладнання для транспортного засобу з небезпечним вантажем, крім засобів для захисту очей і дихання, входять жилет сигнальний оранжевий і захисні рукавички ДОПНВ. Жилет світловідбивний оранжевий робить членів екіпажу добре видимими на дорозі для водіїв інших автомобілів, що рухаються в попутному напрямку. Жилет сигнальний оранжевий купити необхідно, оскільки за статистикою він зменшує ризик наїзду на людину в темряві на 70—90%. Для захисту рук від хімічних опіків під час ліквідації витікань небезпечних вантажів рукавички захисні купити найкраще такі, що будуть стійкими до впливу кислот і лугів. 

Усі обов'язкові предмети обладнання для транспортних засобів з небезпечними вантажами, а також додаткові предмети, наприклад, чоботи з металевими носками, каску захисну купити можна на сайті Лабораторії ADR.