ГоловнаКонтакти → Розробляємо комп'ютерні програми

Розробляємо комп'ютерні програми

Наша лабораторія розробила ряд програмних продуктів, пов'язаних з перевезенням небезпечних вантажів і забезпеченням безпеки дорожнього руху, які використовуються: 

  • Державтоінспекцією МВС України; 
  • суб'єктами перевезення небезпечних вантажів; 
  • центрами, які здійснюють спеціальну підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі.
 
Компьютерная программа ADRpro

Комп’ютерна програма «ADRpro»

ADRpro відповідає вимогам Угоди про міжнароднє дорожнє перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ = ADR) і Правилам дорожнього перевезення небезпечних вантажів. ADRpro допоможе без необхідності детального вивчення нормативних документів, що регламентують перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом, визначити вимоги до перевезення будь-якого небезпечного вантажу.

Програма є динамічним довідником, що формує дані залежно від значень кодів стовпців і параметрів дорожнього перевезення небезпечного вантажу, заданих користувачем.

Призначена для:

  • менеджерів і керівників автомобільних підприємств;
  • відправників вантажу небезпечних вантажів;
  • працівників компетентних органів.

«ДОПНВ-тест» — комп'ютерна програма для проведення іспитів у водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі 

ДОПНВ-тест — комп'ютерна програма полегшує слухачам курсів і всім, хто бажає закріпити свої знання в сфері перевезення небезпечних вантажів, швидше і надійніше засвоїти навчальний матеріал. Використовуються суб'єктами перевезення небезпечних вантажів; Центрами, що здійснюють спеціальну підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі.

Автоматизовані інформаційно-пошукові системи

АІПС «ДОПНВ-свідоцтва»

АІПС «Маршрути перевезення небезпечних вантажів»

Інформаційно-пошукова система «Об'єкти дорожнього сервісу»

Використовувалися Державтоінспекцією МВС України й іншими компетентними органами:

  • для ведення реєстрів дійсних ДОПНВ-свідоцтв і свідоцтв про підготовку водіїв і уповноважених з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів, а також обліку виданих свідоцтв;
  • для обліку дорожньо-транспортних пригод, автоматичного й автоматизованого визначення місць концентрації дорожньо-транспортних пригод і аварійно небезпечних ділянок;
  • для швидкого формування й ведення реєстру виданих погоджень маршрутів дорожнього перевезення небезпечних вантажів.
 

Програмний комплекс «МК ДТП і АНД»

Використовувався Державтоінспекцією МВС України й іншими компетентними органами для обліку дорожньо-транспортних пригод, автоматичного й автоматизованого визначення місць концентрації дорожньо-транспортних пригод і аварійно небезпечних ділянок.