ГоловнаМагазин → Знаки в рулонах

Знаки в рулонах

ВсіНовинкиЗнижки

Можливо, Вас зацікавить:

Знаки небезпеки в рулонах 

Під час навчання на різних підприємствах і проведення консультацій на складах хімічних речовин ми часто звертали увагу, що на упаковки й транспортні пакети наносяться неправильні, такі що не відповідають вимогам ДОПНВ/ADR, знаки небезпеки. Макети знаків небезпеки розроблено ООН дуже давно, і вносити в них зміни заборонено, однак незважаючи на це дизайнери продовжують створювати свої варіанти макетів. Використання неправильних знаків небезпеки може призвести не тільки до одержання значних штрафів, але й до призупинення перевезення небезпечного вантажу до усунення порушень. Правильні знаки небезпеки в рулонах – найкращий вибір для маркірування упаковок і транспортних пакетів з небезпечними вантажами.

Купити знаки небезпеки для перевезення небезпечних вантажів 

Купуйте знаки небезпеки в рулонах і забудьте про штрафи за неправильне маркірування упаковок. Ви можете знаки небезпеки ДОПНВ купити за ціною 6,5 гривень за знак, що в 10 разів менше мінімального штрафу за порушення правил перевезення небезпечних вантажів. 

Знаки в рулонах: для чого потрібні й як використовуються 

Знаки небезпеки в рулонах призначені для маркірування упаковок і транспортних пакетів з небезпечними вантажами. Знаки небезпеки ДОПНВ купити слід також під час перевезення виробів з небезпечними вантажами або машин із двигунами внутрішнього згоряння. Для кожного небезпечного вантажу в Переліку небезпечних вантажів ДОПНВ вказано знаки небезпеки, які повинні наноситися на упаковки. Повісьте рулони зі знаками небезпеки в зоні упакування або відвантаження небезпечних вантажів. Просто відірвіть потрібний знак небезпеки від рулону й приклейте його до упаковки, пакета або виробу. 

Переваги знаків у рулонах

Маркувальні знаки в рулонах, зроблені професіоналами для професіоналів, завжди відповідають вимогам ДОПНВ/ADR. Для їх виготовлення використовувалася клейка полімерна плівка, стійка до атмосферних впливів. Рулон містить 500 знаків небезпеки, займає не більше місця, ніж рулон звичайних серветок, і завжди під рукою. Саме тому знаки небезпеки в рулонах мають перевагу перед іншими видами маркування під час використання в зонах упакування й відвантаження небезпечних вантажів європейських підприємств хімічної промисловості й логістичних терміналів.