ГоловнаКонтакти → Пишемо книги

Пишемо книги

Співробітникам Лабораторії ADR не подобається ситуація, що складалася з наявністю якісної літератури з перевезення небезпечних вантажів російською мовою, І ми вирішили цю ситуацію змінити. От що з цього вийшло:

Книга "Перевозка опасных грузов автомобильным транспортом. Пособие для водителей: базовый курс"

Перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом. Посібник для водіїв: базовий курс

У  посібнику докладно розглянуто нормативно-правове регулювання, класифікація небезпечних вантажів, перевізні документи, маркування упаковок і транспортних засобів, права й обов'язки учасників перевезень, а також питання здійснення перевезень і дії у випадку аварії або інциденту під час перевезення небезпечних вантажів.

Книгу адресовано водіям транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, фахівцям автомобільного транспорту, працівникам контролюючих органів, викладачам.

Книга "Перевозка опасных грузов в цистернах. Пособие для водителей"

Перевезення небезпечних вантажів в цистернах. Посібник для водіїв

Книга є продовженням серії навчальних посібників для водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі. Її основу склали матеріали з перевезення небезпечних вантажів у цистернах, що використовуються для навчання водіїв в Україні й Німеччини. У цьому посібнику докладно описано вимоги, що стосуються забезпечення безпеки перевезення небезпечних вантажів у цистернах, які пред'являє нова Угода про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ), й інших нормативних документів. Розглянуто перевізні документи, маркування, а також питання, пов'язані зі здійсненням перевезення, його контролем і дії у випадку інциденту під час перевезення небезпечних вантажів у цистернах.

Книга "Перевозка нефтепродуктов в автоцистернах. Пособие для водителей"

Перевезення нафтопродуктів в автоцистернах. Посібник для водіїв

Чи відносяться нафтопродукти до небезпечних вантажів? Які вимоги пред'являються до автоцистерн для перевезення нафтопродуктів? Як маркірувати автоцистерну під час перевезення декількох нафтопродуктів? На що звернути увагу перед відправленням у рейс? На ці й багато інших питань ви знайдете відповіді в книзі "Перевезення нафтопродуктів в автоцистернах. Посібник для водіїв".
Книга "Перевозка взрывчатых веществ и изделий автомобильным транспортом. Пособие для водителей"

Перевезення вибухових речовин і виробів автомобільним транспортом. Посібник для водіїв

У посібнику докладно описано вимоги Угоди про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів, інших нормативних документів, спрямовані на забезпечення безпеки перевезення вибухових речовин і виробів автомобільним транспортом. Наведено класифікацію вибухових речовин і виробів, розглянуто нормативно-правове регулювання  перевезення, перевізні документи, маркування, й інші питання, пов'язані з перевезенням таких вантажів.

Книга буде корисна всім, хто залучений у перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом: керівникам і посадовим особам підприємств; працівникам контролюючих органів, фахівцям, що розробляють нормативно-правові акти, а також водіям і персоналу, зайнятому в перевезеннях

Книга "Перевозка опасных грузов автомобильным транспортом. Пособие для консультантов"

Перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом. Посібник для консультантів

У книзі описані порядок організації внутрішніх і міжнародних перевезень небезпечних вантажів автомобільним транспортом і порядок користування додатками до Угоди про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ/ADR). Докладно розглянуті завдання й функції консультантів (уповноважених) з питань безпеки, класифікація небезпечних вантажів, перевізні документи, маркування упаковок, контейнерів і транспортних засобів, права й обов'язки учасників перевезення, вимоги по забезпеченню безпеки, дії у випадку аварії або інциденту під час перевезення небезпечних вантажів.

Книга адресована широкому колу фахівців, а також студентам вищих навчальних закладів відповідних спеціальностей.

Книга "Комментарии к ДОПОГ. Пособие для консультантов"

Коментарі до ДОПНВ. Посібник для консультантів

Книга українських і німецьких фахівців являє собою посібник з використання Угоди про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ = ADR). Автори докладно розглядають структуру ДОПНВ і зміст додатків до неї. Завдяки великій кількості ілюстрацій і прикладів, книга корисна й доступна не тільки консультантам з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів, але й усім, хто цікавляться перевезенням небезпечних вантажів автомобільним транспортом.

Керівництво з належної європейської практики укладання вантажів у ході автомобільних перевезень

Європейський посібник з найкращої практики кріплення вантажів під час автомобільних перевезень підготовлено групою європейських фахівців. До Посібника увійшли положення європейських стандартів EN 12195 «Засоби кріплення вантажів на дорожніх транспортних засобах – безпека», EN 12640 «Кріплення вантажу на дорожніх транспортних засобах – Точки кріплення комерційних транспортних засобів для перевезення вантажів – мінімальні вимоги» та EN 12642 «Кріплення вантажу на дорожніх транспортних засобах – конструкція кузова комерційних транспортних засобів – мінімальні вимоги»

Книга "Руководство по надлежащей европейской практике укладки грузов в ходе автомобильных перевозок"

Керівництво з належної європейської практики укладання вантажів у ході автомобільних перевезень

Керівництво з належної європейської практики укладання вантажів у ході автомобільних перевезень підготовлено групою європейських фахівців. У Керівництво ввійшли положення кодексів і правил кріплення вантажів Німеччини, Великобританії, Швеції й інших країн, європейських стандартів EN 12 195 «Засоби кріплення вантажів на дорожніх транспортних засобах – безпека», EN 12 642 «Кріплення вантажу на дорожніх транспортних засобах – конструкція кузова комерційних транспортних засобів – мінімальні вимоги» і Посібника з укладання вантажів у вантажні транспортні одиниці ІМО/МОТ/ЄЕК ООН

Книга "Разъяснение Регламента (ЕС) № 561/2006 с целью гармонизации проведения проверок на дорогах"

Роз'яснення Регламенту (ЄС) № 561/2006 з метою гармонізації проведення перевірок на дорогах

Роз'яснення Регламенту (ЄС) № 561 / 2006 з метою гармонізації проведення перевірок на дорогах розроблено в рамках програми «Transport Regulators Align Control Enforcement» (TRACE). У Роз'ясненні узагальнено матеріали щодо застосування й контролю за дотриманням положень Регламенту Європейського парламенту й Ради (ЄС) № 561 / 2006 від 15 березня 2006 року про гармонізацію певного соціального законодавства в сфері автомобільного транспорту, який коректує Регламенти Ради (ЄЕС) № 3821 / 85 і (ЄС) № 2135 / 98 і скасовує Регламент Ради (ЄС) № 3820 / 85. З метою підвищення ефективності, результативності й послідовності дотримання положень зазначеного Регламенту в роз'яснення включено також провідні вказівки, які підготувала робоча група, заснована Єврокомісією.

Купите "Разъяснение Регламента (ЕС) № 561/2006 с целью гармонизации проведения проверок на дорогах"

Буклет "Перевезення небезпечних вантажів. Короткі відомості згідно з ДОПНВ 2021"

Перевезення небезпечних вантажів. Короткі відомості згідно з ДОПНВ 2021

Буклет містить короткі відомості щодо Угоди про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ = ADR) 2021 з великою кількістю ілюстрацій.