ГоловнаСУСАР → DGR UA

Проект «DGR UA»

З якої причини немає консультантів з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів на повітряному транспорті?

Уповноважені з небезпечних вантажів (пізніше їх у ДОПНВ/МПНВ/ВОПНВ/Додатку 2 до УМВС назвали консультантами з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів) були вперше введені в Німеччині в 1989 році для всіх видів транспорту, включаючи повітряний транспорт.

Людина, яка змінила усе

Хорст Ландефельд першим увів навчання з питань перевезення небезпечних вантажів для Люфтганза. Це в подальшому стало нормою для ІКАО.

 

Після цього консультантів з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів повітрям більше не призначали.

Перевезення небезпечних вантажів є своєрідним індикатором розвитку країни. Чим більшою є кількість небезпечних вантажів, що перевозяться, тим вищим є економічний розвиток країни й рівень життя її громадян.

На згадку про Хорста Ландефельда ми відкрили проект «DGR UA», у рамках якого будуть запропоновані альтернативні варіанти проектів нормативних-правових актів у сфері перевезень небезпечних вантажів. Метою проекту є приведення законодавства України у сфері перевезень небезпечних вантажів у відповідність до законодавства Європейського Союзу.

Першим проектом стало Положення про уповноважених (консультантів, радників) з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів.